Imádkozz, hatsz – egy éjszaka a Menny kapuja előtt

2016. október 13., címkék: imaéjjel, beszámoló, imaéjjel 2016

Újabb beszámoló az imaéjjel kárpátaljai programjáról.

A megismerés útja

2016. október 12., címkék: imaéjjel, beszámoló, józsefváros, imaéjjel 2016

„Az imádságban Isten szavára szóval válaszolunk” – fogalmazott Bacskai Bálint, a Józsefvárosi Református Egyházközség lelkipásztora a Kárpát-medencei református ifjúsági imaéjjelen.

Imádkozzatok és buzgón kérjetek!

2016. október 12., címkék: beszámoló, imaéjjel 2016, imaéjjel

Kárpátaljai beszámoló az idei imaéjjelről.

Október 7. az ima éjjele

2016. szeptember 22., címkék: imaéjjel 2016

Hatodik alkalommal hirdetik meg a Kárpát-medencei református imaéjjelt a magyar református ifjúsági munkások október 7-én. Az esemény célja, hogy a résztvevők saját ifjúsági közösségükön belül élhessék meg az egységet azzal, hogy gyülekezetükben maradva egy éjszakán át imádkoznak, közösségbe kerülve egymással, illetve több ezer, a Kárpát-medencében imádkozó fiatallal és a mindannyiukat összekötő Jézus Krisztussal.